Společnost flydubai se připravuje na návrat letadel Boeing 737 MAX do své flotily

V návaznosti na středeční oznámení Generálního úřadu pro civilní letectví (GCAA), které nastiňuje kritéria pro návrat do provozu u letadel Boeing 737 MAX, zahájí flydubai proces přípravy letadla na návrat. Vyplývá to z vyčerpávajícího 20měsíčního přezkumu, který zahrnoval výrobce, regulační orgány, inženýry, vědce, výzkumníky, mechaniky a piloty, jejichž jediným cílem bylo bezpečně vrátit letadlo do provozu.

V této fázi je příliš brzy na to, abychom oznámili, kdy vstoupí do služby letadlo Boeing 737 MAX. Trasy v síti flydubai, kde bude letadlo provozováno, budou oznámeny později. Ghaith Al Ghaith, generální ředitel společnosti, k návratu do provozu uvedl: „Boeing 737 MAX je nedílnou součástí flotily flydubai a já mám plnou důvěru v toto letadlo, které se vrací k osobní dopravě. Bezpečnost je základním principem našeho podnikání. Řekli jsme, že letadlo vrátíme do provozu, až když to bude bezpečné a nyní nastal čas.

Dubajská letecká společnost má ve své flotile 14 letadel Boeing 737 MAX. Cestující se tak mohou znovu těšit na modernější business a economy třídu.

Source: flydubai.com

Source: flydubai.com

Likes:
2 1
Views:
480
Article Categories:
Magazin