Flightradar24.com dnes zveřejnil největší update za posledních pár let

Švédský internetový server Flightradar24.com, kde můžete sledovat komerční letadla v reálném čase na mapě, dnes zveřejnil nejvtěší update za posledních pár let. Na serveru se kromě sledování letadel, také dozvíte užitečné informace jako typ letadla, kam letadlo letí, v jaké je nadmořské výšce, rychlost letu nebo i kdo má placenou verzi, tak si může například zapnotu i aktuální počasí.

Nový update přináší nejen nové funkce, ale také uživatelsky přívětivější vzhled a používání. Asi hlavní novinkou, které si všichni všimenete je nová tabulka, kde se zobrazují aktuální nejsledovanější lety. Hlavní panel s nastavením, počasím, filtry naleznete v dolní části obrazovky. V pravé části obrazovky pak naleznete čtyři tlačítka. Důležitá jsou určitě dvě odspodu. Jedním můžete vypnout horní černý panel Flightradar24 a druhým tlačítkem zase odfiltrujete veškerý provozo, kromě vybraného/vybraných letadel (viz níže).

Pokud patříte k těm, co mají placenou verzi, tak v záložce počasí nyní můžete vybrat několik předpovědí počasí, které se vám ukáží na mapě. Počasí, vítr, bouřky, turbulence.

Novinky, které byly přidány jsou také shrnuty v tomto videu: https://youtu.be/Tg5vJH6Bvcg

Nová tabulka s nejsledovanějšími lety

Source: Flighradar24.com

Bez horního černého panelu + odfiltrovaný veškerý provoz

Source: Flightradar24.com

Výběr novinek v počasí

Source: Flightradar24.com

Likes:
2 2
Views:
717
Article Categories:
Magazin