EVA Air nabídne rychlé rande na letech nikam

Může to být méně duchovní než zpěv manter na vyhlídkovém letu Thai Airways v Thajsku, ale nejnovější myšlenka společnosti EVA Air „únik nikam“ by mohla být stejně magická a to tím, že pomůže lidem najít lásku na obloze.

Letecká společnost EVA Air, jeden z největších dopravců na Tchaj-wanu, spolupracuje s cestovní kanceláří Mobius na kampani s názvem „Leť! Láska je ve vzduchu“. Jedná se o lety pro nezadané na Štědrý den, Silvestr a Nový rok. Bude se jednat o tzv. speed dating v oblacích. Na palubě tříhodinového letu nad zajímavostmi Tchaj-wanu bude 20 mužů a 20 žen, kteří budou mít možnost se při této příležitosti seznamovat.

Každá ze tří cest se mírně liší. Po letu na Štědrý den bude následovat odpolední čaj, který se bude konat po přistání. Silvestrovské rande začíná večeří při svíčkách, než hosté nastoupí do letadla, kde budou společně odpočítávat zbývající čas do roku 2021. Ten na Nový rok bude začínat snídaní.

Na rozdíl od typického letu neexistuje předem dané rozvržení seatingu. Účastníci budou usazeni po losování. Během jídla na zemi se však budou moci volně pohybovat a seznamovat se s ostatními cestujícími. Všechny tři itineráře potom obsahují vydatnou sekci „zpověď“, kde účastníci odhalí, s kým cestují na palubě letadla.

Kdo si může zakoupit letenky na tento let
  • účastník musí být absolvent vysoké školy
  • musí být občan Tchaj-wanu
  • věk mužů mezi 28 až 38 let a žen 24 až 35 let
Likes:
0 0
Views:
332
Article Categories:
Magazin