Emirates voucher za zrušené lety

Momentálně dost lidí řeší refundace za zrušené nebo neproletěné letenky a problém s vouchery místo peněz. Jak čas utíká, tak se nám pomalu i u některých leteckých společností formují pravidla pro tyto vouchery. Momentálně s upřesněnými pravidly přišla dubajská letecká společnost Emirates.

Nebudeme se nyní bavit, že zakoupením letenek jste souhlasili s podmínkami, ve kterých stojí že máte nárok na refund peněz. Ale pojďme se podívat na vouchery, které vám Emirates nabízí za zrušené lety.

Voucher který vám Emirates nabídne má platnost 1 rok. Tyto vouchery jsou vydávány na jméno, takže jsou nepřenosné.Voucher je možné použít na více transakcí. Pokud voucher nevyužijete během 12 měsíců od vydání, budete mít nárok na vrácení celé částky nebo prodloužení voucheru o další rok. Jeden z našich čtenářů upozorňoval, že stejně tomu tak je u voucheru od KLM.

Emirates také upozorňuje na možnost ponechat si letenku. Letenka bude mít prodlouženou platnost o 24 měsíců od data nákupu letenky. Pokud vaše letenka byla zrušená, tak nemusíte hned volat a vědět nová data odletů a můžete se klidně rozmýšlet, času na to budete mít plno (Podle infa na webu by měla být možnost i změny destinace). Kontaktní centrum můžete kontaktovat až bude vědět nové termíny. Toto neplatí pro ty, co vidí ve své rezervaci stále aktivní lety.

Berte na vědomí, že výše zmíněné informace platí pouze pro ty, kteří letenky zakoupili na webu letecké společnosti. Pokud jste kupovali letenky u prodejce, tak by vám měla být nabídnuta varianta refundu a nebo převystavení na jiná data.

Emirates nabídka

Likes:
1 0
Views:
538
Article Categories:
Magazin