Emirates spustí od 21. května pravidelné lety do devíti destinací

Dubajská letecká společnost Emirates dnes oznámila, že se chystá od 21. května spustit pravidelný provoz do devíti destinací. Bude se jednat o lety do Londýna(LHR), Frankfurtu, Paříže, Milána, Madridu, Chicaga, Toronta, Sydney a Melbourne. Tranzit v Dubaji bude možné využít na letech z Velké Británie přes Dubaj do Austrálie.

Cestující budou na tyto lety přijati, pouze pokud splní požadavky na způsobilost a kritéria vstupu do cílových zemích.

Adel Al Redha, hlavní provozní ředitel Emirates, řekl: „Jsme potěšeni, že můžeme pokračovat v pravidelné přepravě cestujících do těchto destinací a zákazníkům nabízet více možností cestovat ze SAE do těchto měst a také mezi Spojeným královstvím a Austrálií. Úzce spolupracujeme s úřady při plánování obnovení provozu do dalších destinací. Na letišti jsme provedli další opatření v koordinaci s příslušnými orgány, pokud jde o sociální distancování a sanitaci. Naší hlavní prioritou zůstává bezpečnost a pohoda našich zaměstnanců a zákazníků.“

Kromě těchto pravidelných letů bude Emirates pokračovat ve vypravování repatriačních letů. Tento týden plánuje letecká společnost provozovat lety z Dubaje do Tokia Narita (15. května), Conakry (16. května) a Dakaru (16. května).

Likes:
1 1
Views:
382
Article Categories:
Magazin