Emirates Premium Economy třída odhalena

Dubajská letecká společnost Emirates právě před chvíli odhalila Premium Economy třídu. Aerolinka tak posouvá zážitek z cestování na palubě Airbus A380 o další level. Nejnovější letoun Airbus A380, který byl aerolince dodán minulý týden, obsahuje novou cestovní třídu Premium Economy a trošku vylepšené ostatní cestovní třídy.

Sir Tim Clark, prezident Emirates Airline, uvedl: „Letoun Emirates A380 je již jedním z nejvyhledávanějších cestovních zážitků na obloze a nyní jsme jej vylepšili. Zatímco ostatní omezují, Emirates tvrdě pracuje na obnově produktů a služeb, které jsme kvůli pozastavení nebo úpravě museli pozastavit nebo upravit, a zavést nové nabídky a vylepšení. V souladu s naším slibem lepšího létání Emirates nadále investuje, aby svým zákazníkům nabídla co nejlepší zážitek. “

Letecká společnost minulý týden obdržela nejnovější letadlo Airbus A380 z hamburského závodu Airbusu a její zbývající objednávka 5 letadel A380 bude dodána také s kabinami Premium Economy v letech 2021 a 2022. Prémiová sedadla Emirates budou rovněž instalována na některé z jejích Boeingů 777X, která se k flotile připojí v roce 2023. Emirates také zvažuje plány na dovybavení své stávající flotily A380.

Premium Economy Emirates

Společnost Emirates dnes představila detaily své vysoce očekávané kabiny Premium Economy, která nabízí 56 míst v uspořádání 2-4-2. S velkorysou roztečí až 40 palců má prémiové sedadlo společnosti Emirates šířku 19,5 palce a sklopí se o 8 palců do pohodlné polohy kolébky s dostatkem prostoru pro roztažení. Každá sedačka potažená krémovou kůží s antikorozní úpravou s prošívanými detaily a povrchovou úpravou dřevěného panelu podobnou Business Class, je každé sedadlo navrženo tak, aby poskytovalo optimální pohodlí a podporu pomocí nastavitelných opěrek hlavy, opěrek lýtek a stupaček v šesti směrech.

Každé sedadlo má obrazovku 13,3”, jednu z největších ve své třídě, kde si můžete vychutnat bezkonkurenční množství hudby, filmů, TV, zpráv a dalšího obsahu na oceňovaném zabávním systému Emirates.

Zákazníci také najdou promyšlené prvky včetně snadno přístupných nabíjecích zástrček na sedadle, širokého jídelního stolu a bočního koktejlového stolu. Emirates Premium Economy se nachází v přední části hlavní paluby se 2 toaletami.

Images: Emirates

Likes:
8 0
Views:
1767
Article Categories:
Magazin

All Comments