Letecká společnost Emirates začala očkovat své zaměstnance

Skupina Emirates Group ve spolupráci s Dubajským úřadem pro zdraví (Dubai Health Authority) a Ministerstvem zdravotnictví a prevence začala dnes očkovat své klíčové zaměstnance ve Spojených arabských emirátech. Prioritu mají zaměstnanci v první linii, včetně palubního personálu a dalších zaměstnanců provozu.

Emirates a skupina dnata jako jedny z prvních dopravních a leteckých společností nabízejí svým zaměstnancům možnost očkování proti COVID-19. Již v průběhu pandemie zavedly společnosti Emirates a dnata několikastupňová bezpečnostní opatření, aby zajistily zdraví a bezpečnost svých zákazníků, zaměstnanců a širší veřejnosti. Spuštění očkovacího programu je dalším krokem, který pomůže chránit zdraví zaměstnanců, jež se starají o cestující, nebo pomáhají přepravovat životně důležité zboží po celém světě.

Skupina Emirates Group nabízí svým zaměstnancům očkování vakcínami Pfizer-BioNTech a Sinopharm, schválenými orgány státní kontroly v oblasti zdravotnictví SAE. Očkování probíhá v pohodlném zázemí Emirates na různých místech po celých SAE po 12 hodin denně a 7 dní v týdnu, aby se proočkoval co největší počet jejích zaměstnanců. Zaměstnanci Emirates mohou, jako všichni občané a obyvatelé SAE, rovněž zvolit variantu nechat se naočkovat ve státem určených lékařských střediscích a klinikách.

Image: Emirates