Emirates obnoví další linky do USA

Společnost Emirates oznámila obnovení leteckého spojení do Seattlu (od 1. února), Dallasu a San Franciska (od 2. března). Zařazením zmíněných linek se severoamerická letecká síť Emirates rozroste na deset destinací, včetně již obnovených spojů do Bostonu, Chicaga, Houstonu, Los Angeles, New Yorku, JFK, Toronta a Washingtonu.

Společnost Emirates bude lety do/ze San Franciska provozovat čtyřikrát týdně Boeingem 777-300ER. Lety do/ze Seattlu (v provozu čtyřikrát týdně) a Dallasu (třikrát týdně) budou obsluhovány Boeingem 777-200LR, který nabízí dvě palubní třídy, včetně 38 polohovacích sedadel v byznysové třídě a 264 ergonomicky navržených sedadel v ekonomické třídě.

Zákazníci Emirates mají nyní také více možností díky přidaným spojům do New Yorku, Los Angeles a São Paula. Od 1. února bude Emirates létat na mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho (JFK) dvakrát týdně a denně do Los Angeles (LAX). Cestující mohou využít také letecké linky do dalších měst v USA díky codesharovým dohodám s aerolinkami Jetblue a Alaskan Airlines. V Jižní Americe mohou zákazníci Emirates využít pěti letů týdně do São Paula (od 5. února), kromě toho společnost nabízí také spoje do dalších 24 měst v Brazílii díky codesharovému partnerství s aerolinkami GOL a jeho mezilinkovými dohodami s Azul a LATAM.

Společnosti Emirates se postupně podařilo obnovit provoz celé letecké sítě a v současné době létá do 114 destinací napříč šesti kontinenty. V Dubaji došlo během července k bezpečnému obnovení turistických aktivit a město nadále zůstává jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací na světě, především v zimní sezóně. Dubaj je otevřena všem mezinárodním turistům vyhledávajícím volnočasové aktivity i návštěvníkům za účelem obchodních cest.