Emirates navázala spolupráci s FlySafair a posílila tak svou působnost v Jižní Africe

Letecké společnosti Emirates a FlySafair uzavřely mezilinkovou dohodu, která nabídne zákazníkům Emirates vybrané jihoafrické destinace sítě nízkonákladové letecké společnosti FlySafair.

Díky nové dohodě nabídne Emirates a FlySafair v rámci jedné letenky a jednoho odbavení snadný přestup přes Johannesburg, Kapské Město a Durban do jihoafrických měst jako je Port Elizabeth, East London a George. Zákazníci se také nebudou muset vracet přes původní odletové město při návratu do Dubaje, mohou si vybrat jakoukoliv destinaci FlySafair. Letenky lze rezervovat přes Emirates nebo cestovní kanceláře.

„Těší nás, že jsme navázali spolupráci s leteckou společností FlySafair. Její síť doplní naši nabídku v Jižní Africe a otevře našim zákazníkům další možnosti cestování, a to i v rámci vnitrostátních letů. Těšíme se na společnou spolupráci a upevnění našeho partnerství v budoucnu,“ řekl Badr Abbas, senior viceprezident pro obchod v regionu Afriky.

S potěšením oznamujeme uzavření mezilinkové dohody se společností Emirates. Vynikající služby a rozsáhlá síť destinací Emirates jsou celosvětově proslulé. Jsme na vzniklé partnerství, díky němuž můžeme zákazníkům nabídnout ještě lepší spojení, hrdí,“ uvedl Kirby Gordon, marketingový ředitel FlySafair a doplnil: „Máme štěstí, že jsme mohli od června znovu zahájit provoz a v listopadu budeme zpět na našich plných kapacitách. V Jižní Africe budeme provozovat lehce přes 75 % vnitrostátních letů. I když je mezinárodní provoz kvůli restrikcím stále velmi omezený, můžeme potvrdit pomalý, ale stálý růst objemu našich letu díky dohodám, jako je právě ta s Emirates.“

Likes:
0 0
Views:
220
Article Categories:
Magazin