Emirates nabídne lety do 29 destinací a obnoví tranzit v Dubaji

Dubajská letecká společnost Emirates ohlásila, že od 15. června obnoví lety do dalších 16 měst. V návaznosti na oznámení vlády SAE, že na všech letištích bude umožněn znovu tranzit cestujících, tak Emirates bude znovu nabízet lety s přestupem v Dubaji. Vzhledem k tomu, že ve většině zemí zůstávají cestovní omezení, zákazníci jsou upozorněni, aby si před nákupem letenek zkontrolovali požadavky na vstup a výstup.

Obnovené lety Emirates od 15. června

Bahrajn, Manchester, Curych, Vídeň, Amsterdam, Kodaň, Dublin, New York JFK, Soul, Kuala Lumpur, Singapur, Jakarta, Tchaj-pej, Hongkong , Perth a Brisbane. Kromě toho nabídne Emirates od 8. června lety z Karáčí, Láhaur a Islámábádu pro cestující z Pákistánu, kteří chtějí pokračovat na letech aerolinky do dalších destinací.

Celkem letecká společnost nabídne lety do 29 destinací . Kromě výše zmíněných obnovených letů, můžou cestující využít také lety do Londýna Heathrow, Frankfurtu, Paříže, Milána, Madridu, Chicaga, Toronta, Sydney, Melbourne a Manily. Letenky je možné rezervovat pouze jako jednosměrné směrem z Dubaje.

Zákazníci si mohou rezervovat nově také lety s přestupem v Dubaji, pokud splňují cestovní a imigrační požadavky své cílové země.

Likes:
1 0
Views:
928
Article Categories:
Magazin