Dubai Connect – Emirates nabídne na dlouhých přestupech hotel ZDARMA

Dubajská letecká společnost Emirates znovu zahájila nabídku služby Dubai Connect, která zákazníkům, kteří přestupují na letišti v Dubaji, poskytne bezplatný pobyt v Dubaji. Nabídka je k dispozici zákazníkům všech cestovních tříd (First, Business a Economy), jen doba přestupu musí přesahovat 10 hodin.

Podmínka

  • letenka s Emirates, nezáleží na cestovní třídě
  • doba přestupu mezi lety je mezi 10 až 24 hodinami a jedná se o nejkratší přestup

Společnost Emirates nyní obsluhuje více než 90 destinací na šesti kontinentech po celém světě a spojuje zákazníky do klíčových destinací v Evropě, Asii, Americe, Africe a Austrálii s jedinou pohodlnou zastávkou v Dubaji.

Díky službě Dubai Connect získají cestující Emirates bezplatný noční pobyt ve 4 nebo 5 hvězdičkovém hotelu, pozemní dopravu na letiště a z letiště, stravu v hotelu a vízum do SAE při příjezdu, pokud je požadováno. Cílem služby je poskytnout zákazníkům, jejichž doba na přestup je mezi 10 a 24 hodinami, pohodlnější cestu.

Společnost Emirates zajišťuje, aby o všechny její zákazníky bylo dobře postaráno. Ti, kteří mají nárok na Dubai Connect, ale nemohou opustit letiště, budou mít přístup do letištní haly Emirates Dubai Connect, kde si mohou odpočinout a relaxovat.

Na tuto nabídku mají nárok zákazníci s novými nebo stávajícími rezervacemi, kteří cestují od 1. prosince 2020. 

Likes:
3 0
Views:
848
Article Categories:
Magazin