Nová italská letecká společnost EGO Airways zahájila prodej letenek

EGO Airways je nová italská letecká společnost, která nabídne pestrou nabídku vnitrostátních letů po Itálii. Startup se zrodil díky spojenectví několika podnikatelů, z nichž mnozí mají víceleté zkušenosti v leteckém sektoru.

Flotilu letecké společnosti budou tvořit dvě letadla Embraer 190 s konfigurací pro 100 cestujících. Jeden letoun bude bázován na letišti “Ridolfi” Airport ve Forli a druhý letoun na “Fontanarossa” Airport v Catanii. Prvotní cíl je nabídnout point to point lety do strategických italských měst a časem chce letecká společnost navázat spolupráci s hlavními leteckými společnostmi na letišti Milán Malpensa.

První linky zahájí aerolinka od 28. března 2021 a nabídne spojení měst Forlì, Firenze, Catania, Parma, Bari a Lamezia Terme. Od 4. června budou do letecké sítě aerolinky přidány letiště v Cagliari, Bergamo a Římě.

Letový řád EGO Airways

Aerolinka bude nabízet na palubě Embraeru 190 několik různých produktů. Na výběr bude k zakoupení třída JUST GO, JUST GO PLUS, JUST GO LOUNGE a také PRIVATE Class (něco jako Business třída). Sedadla ale ještě nebyla zveřejněna.

Letenky jsou k zakoupení přímo na webu letecké společnost EGO Airways. Nejlevnější letenky začínají na ceně 49 EUR za jeden směr.

Likes:
1 1
Views:
604
Article Categories:
Magazin

All Comments