Corendon nabídne prázdniny bez korony

Od 26. června bude nabízet charterová letecká společnost Corendon zájezdy „bez korony“ do omezeného počtu destinací. Zákazníci, kteří si tento zájezd zakoupí, budou před odletem do destinace testování poblíž letiště v Amsterdamu. Poté společnost zajistí, aby turisté během přesunu do hotelu v cílové destinaci, nepřišli do styku s žádným potencionálním zdrojem nákazy. Přeprava na letiště, odbavení, let a přeprava do hotelu bude uskutečněna zaměstnanci, kteří budou muset být pravidelně testování na COVID-19.

Let tak může proběhnout běžným způsobem bez roušek. Ve vybraném hotelu si pak hosté budou moci užít All Inclusive dovolenou bez různých omezení. Jedinou podmínkou bude, že hosté nesmí opouštět areál hotelu. Vzhledem k tomu, že Corendon má vlástní leteckou společnost v Turecku a také hotely, tak první takovou nabízenou destinací bude turecká Antalye. V následujících týdnech proběhnou jednání o dalších destinací jako jsou Ibiza nebo Curacao, kde má Corendon také své hotelové komplexy. Test na COVID-19 vyjde na cca. 50 EUR.

Corendon Dutch Airlines

Corendon Dutch Airlines je charterová letecká společnost provozující lety z Amsterdamu Schophol a Maastrichtu. Je to sesterská letecká společnost turecké letecké společnosti Corendon Airlines. Ve své flotile má čtyři letouny Boeing 737-800.

Likes:
3 0
Views:
633
Article Categories:
Magazin