Copenhagen Airport (CPH)

Letiště Copenhagen Airport se nachází na ostrově Amager, 8 kilometrů od centra Kodaně. Nedaleké Malmo je vzdálené 24 kilometrů. Hub na tomto letišti mají letecké společnosti Scandinavian Airlines a Norwegian. Letiště má dva terminály, T2 a T3 které ale jsou spolu propojené. V tranzitním prostoru se nachází plno měkkých polstrovaných lavic na spaní a také plno volných zásuvek na dobíjení. Na letišti jsou obchody jako například 7-Eleven nebo Burger King otevřeny 24 hodin/denně.

Zdarma neomezeně

Otevřeno 24 h

Úschovna zavazadel se nachází v parkovacích garážích P4. Nachází se zde boxy tří velikostí (cena za 4 hodiny je 212 Kč až 353 Kč a nebo za 24hodin jsou ceny mezi 282 – 423 Kč)

Ano, ale jen v salonku. Takže si musíte zakoupit vstup do salonku Regus Express nebo Eventyr Lounge za cca. 877 Kč.

Z Prahy na toto letiště létá letecká společnost ČSA (csa.cz), Norwegian (norwegian.com) a SAS (flysas.com)

Doprava do centra Kodaně:

  • Jako první volbu můžete zvážit metro, přes den jezdí cca. po 4-6 minutových intervalech. V centru jste za 15 minut, jízdenka do centra stojí 127 Kč. City Pass na městskou dopravu v Kodani na 24 hodin stojí 282 Kč.
  • Další možností je autobus 5A a 35
  • Do Malmo se z letiště dostanete nejjednodušeji vlakem, který jezdí cca. každých 20 minut. Cena je 15 EUR za lístek. 4x denně ještě jezdí autobus společnosti Bus4you a Swebus.
Likes:
0 0
Views:
1856
Article Categories:
Letiště