Canarian Airways – Nová letecká společnost na Kanárských ostrovech

Kanárský ostrov Tenerife bude mít novou leteckou společnost, která bude mít základnu na letišti Tenerife South. Za vznikem letecké společnosti Canarian Airways stojí skupina hotelierů a společnost One Airways (jako letecký provozovatel). Aerolinka zpočátku bude nabízet spojení z Tenerife na pevninské Španělsko, do Velké Británie a Německa.

Prodej letenek a také pravděpodobně balíčků má být zahájen v březnu a v červnu by měla letecká společnost poprvé vzlétnout.

Prezident společnosti Jorge Marichal vyjádřil svou spokojenost s představením nové značky. „ Jsme velmi šťastní, protože tato myšlenka, která se již léta vytváří, je nyní realitou, a to nejen jako obchodní myšlenka, ale také jako filozofická, protože větší sociální spojení je prospěšné “.

Klíčovým faktorem založení letecké společnosti je, aby tento region měl vlastní místní leteckou společnost, nezávislou na cizích dopravcích. Letecká společnost bude úzce spjata s kanárskými hotely, takže cestující od této společnosti mohou očekávat nabídku kompletních balíčků letenky + hotel.

Na konferenci nepadlo ani slovo o již stávající kanárské letecké společnosti Binter Canarias, která zajišťuje spojení mezi ostrovy a také léta do mnoha měst na pevnině.

Flotila Canarian Airways

Letecká společnost bude ze začátku disponovat s jedním letadlem Airbus A319 s konfigurací pro 144 cestujících.

Destinace Canarian Airways

V plánu jsou linky z Tenerife South do Berlína, Glasgow, Cardiffu, Barcelony, Madridu, Bilbaa a Viga.

 

Likes:
2 1
Views:
463
Article Categories:
Magazin