Brouci zrušili let Air Transat z Londýna do Vancouveru

Včerejší let kanadské letecké společnosti Air Transat TS177 z Londýna Gatwick do kanadského Vancouveru musel být zrušen kvůli bizarní situaci. Z přihrádek na zavazadla nad hlavami cestujících začali padat brouci cestujícím do klína. Jeden z pasažérů řekl, že desítky hmyzu pobíhaly uličkou mezi sedadly spolu s členy posádky pobízející cestující, aby hmyz zamáčkli.

25letá zaměstnankyně call centra z Kanady, Jenna, která žije v Brightonu, prohlásila: “Byli jsme v letadle jen pár minut, když najednou spadl brouk dolů mezi moje sedadlo a pána vedle mě.” Další spadl do jeho klína a on ho zvedl. Člen posádky mu řekl, ať ho okamžitě zabije a on tak učinil.

Do letadla byl povolán pozemní personál a snažil se o dezinsekci sedadel a binů, ale po chvíli oděšli a zanedlouho oznámili, že všichni musí letadlo opustit. Problém byl považován za tak závažný, že kapitán oznámil, že všichni pasažéři budou muset vystoupit z letadla. Po původním 7 hodinovém zpoždění aerolinka oznámila, že let byl zrušen. Je pravděpodobné, že posádka by již musela pracovat přes čas a členové legálně nesměli letět 9 a půl hodinovým letem do Vancouveru. Cestujícím byly zajištěny hotely poblíž letiště a dostali vouchery na jídlo, ale mnoho z nich si stěžovalo, že jejich hotely byly moc daleko a že o ně nebylo dobře postaráno.

Náhradní let měl odletět dnes v 11:10, ale podle reakcí cestujících byl znovu opožděn.

Likes:
2 0
Views:
834
Article Categories:
Magazin