British Airways Galleries Club London Heathrow T5

Tento salonek British Airways se nachází na Terminálu 5, což je mezinárodní terminál na kterém je obsluhována většina letů British Airways a Iberie. I když je to salonek poměrně velký s mnoha místy k sezení, tak bývá většinou dost zaplněný a občas je i problém najít nějaké volné místo. Sprchy se nachází ještě před salonkem ve SPA studiu ELEMIS, kde stačí ukázat letenku. Pokud budete chtít využít sprchu v té největší špičce, čekání se může protáhnout i na 20-25 minut (dostanete bzučák s kterým se můžete vrátit do salonku). Ve sprchách mají skvělý sprcháč i šampon 🙂

Různě po celém salonku naleznete rozmístěné bary, kde se v ledničkách nachází nealko, víno a další. Bar s tvrdým alkoholem se nachází na konci salonku. Salonek má jeden z nejlepších výhledů co byste si mohli přát. Sezení na barových židličkách přímo nad odbavovací plochou a před vzletovou dráhou. Elektronické zásuvky naleznete skoro u každého sezení.

Otevírací doba salonku je od 5:00 do 22:30

Ano (ručník, sprcháč, šampon)

Z jídla tu máte na výběr ze dvou polévek, pár hlavních jídel, saláty, zelenina. Výběr není moc široký, ale postačí. Hodnocení:

S nabídkou alko a nealko pití, řadím tento salonek mezi jeden z nejlepších. Plno druhů nealka (4 druhy toniců), z alka snad na co si vzpomenete. Mě jako člověka co pije z tvrdého jen gin, tak potěší výběr ze tří druhů. Hodnocení: 

Vstup do salonku. Vlevo First Lounge, Elemis Spa kde se nachází sprcha a doprava je Club Lounge.

Sprcha. Naleznete zde ručníky, super sprchový gel a šampon.

Pohled do salonku, kdy zrovna není úplně zaplněn.

Nabídka jídla

Bar s tvrdým alkoholem

Parádní výlet z barové židličky na plochu letiště a vzlétající letadla.

Likes:
0 0
Views:
378
Article Categories:
Salonky