Aerolinka Blue Air bude létat z Bukurešti do Prahy

Soukromá nízkonákladová letecká společnost Blue Air zveřejnila letní letový řád na rok 2021. Mezi chystanými novinkami si přijdou na své i čeští cestovatelé, jelikož jednou z novinek je také přímá linka z hlavního rumunského města do Prahy. Další nové trasy letecké společnosti povedou z Bukurešti do Vídně, Mnichova, Athén a Bari. Kromě těchto tras přibudou nové linky také z letiště v Bacău do Mnichova a Kolína nad Rýnem.

Pokud se Blue Air dostane z finančních potíží, které hlásil v červenci, tak Letiště Praha bude mít již čtvrtou pravidelnou linku do Bukurešti. Na přímé lince z Prahy do Bukurešti již létá letecká společnost ČSA, TAROM a Wizz Air. V letním letovém řádu bychom se tak mohli dočkat velké cenové války mezi těmito dopravci.

Nová linka Blue Air z Prahy do Bukurešti

První let na nové lince je naplánován na 28. března 2021. Podle letového řádu bude letoun Boeing 737 létat mezi Prahou a Bukureští 5x týdně (pondělí, středa, čtvrtek, pátek a neděle). Letenky jsou již nyní na stránkách letecké společnosti v prodeji a cena je hodně zajímavá. Zpáteční letenky pořídíte již za 46 EUR (1.200 Kč).

RezervovatPraha(PRG) – Bukurešť(OTP) – Praha(PRG) 1.685 Kč

Likes:
3 2
Views:
608
Article Categories:
Akcni letenkyMagazin