Bees Airline, nová low-cost společnost na Ukrajině

Společnost Bees Airline byla zaregistrována na konci roku 2019 a v současné době prochází procesem certifikace ve Státní letecké službě Ukrajiny. Do konce ledna 2021 plánuje společnost Bees Airline zahájit provozní činnost. Podle listu Kyiv Post letecká společnost nyní zaměstnává 65 lidí a již má podepsané dvě smlouvy s cestovními kancelářemi na charterové lety a další dvě smlouvy jsou v jednání.

Kromě charterových letů pro cestovní kanceláře, chce tato nízkonákladová společnost také postupně přidávat pravidelné linky. Základnu bude mít aerolinka na letišti Kyjev Boryspil.

Na začátku budou flotilu společnosti Bees Airline tvořit dvě letadla Boeing 737-800 NG se 189 sedadly, které si dopravce pronajmey. Na jaře 2021 přidá letecká společnost do flotily další dvě letadla Boeing 737-800 NG.

S příchodem společnosti Bees Airline začínáme naši stránku v historii ukrajinského letectví. Celkově jsme stanovili docela ambiciózní plány na rozvoj naší vlastní sítě linek a brzy bude otevřen prodej letenek na první plánované trasy. Rádi vás přivítáme na palubách našich letadlech a splníme vám vaše sny o pohodlném, bezpečném a příjemném cestování. U nás můžete BÝT kdekoli! “ – uvedl Nikolay Savostyanov, generální ředitel společnosti Bees Airline.

Jistě mnoho z vás napadne hodně velká podobnost letecké společnosti Buzz. Na evropském nebi budeme v létě možné potkávat hned dvě včely 🙂

Likes:
1 0
Views:
805
Article Categories:
Magazin

All Comments