Balíček na víkend z Katowic do ruského Kaliningradu za 3.104 Kč (letenky + 3* hotel)

Víkendové balíčky z Katowic do ruského Kaliningradu za 6.208 Kč (3.104 Kč/osoba). V ceně zpáteční letenky s leteckou společností LOT z Katowic do Kaliningradu s jedním přestupem ve Varšavě + ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Ibis v centru na dvě noci. Balíčky lze sestavit na termíny od listopadu do března 2020. Ještě před cestou si také nezapomeňte zažádat na internetu o víza zdarma (více info zde).

Ubytování na níže uvedený termín od 13 do 15. prosince seženete pro dva lidi v hotelu Ibis přímo v centru za 1.724 Kč. Hotel Ibis Kaliningrad Center má hodnocení 8,9 a nachází se 10 minut pěšky od Königsberg Cathedral. V pokojích je Wifi zdarma.

K dosažení výše uvedené ceny postupujete takto. Klikněte na zde(klik), poté vyberte u Ibis hotelu že chcete rezervovat u ebookers.com a na ebookers pak před platbou zadejte kod BOOKNOW.

Ubytování
airbnbUbytování Airbnb (+725 Kč zdarma)

Informace k letenkám
Tarif je dostupný: listopad až březen 2020
V ceně je: (NE) + (příruční zavazadlo ANO – seznam rozměrů zde)
Víza: Ano, zdarma přes internet
Počet přestupů: 1

Pokud nejste v letenkách moc zběhlí, tak si radši připlaťte a zakupte letenky u českého prodejce. Stačí si vybrat jednoho z níže uvedených, kliknout na něj a po přesměrování na prodejce vyplnit data podle obrázku níže.

🛒Nákup letenek provedete po kliknutí na tlačítko „Rezervovat“

RezervovatKatowice(KTW) – Kaliningrad(KGD) – Katowice(KTW) 2.242 Kč

  • Je možné volit delší přestup ve Varšavě a přes den si projít město nebo si připlatit a letět v pátek později


 

Likes:
1 0
Views:
239
Article Categories:
Akcni letenky