Balíček na prodloužený víkend z Prahy do švýcarské Ženevy 2.528 Kč (letenky + hotel)

Balíček na prodloužený víkend(pátek až pondělí) z Prahy do švýcarské Ženevy už za 5.055 Kč (2.528 Kč/osoba). V ceně jsou dvě zpáteční letenky se společností easyJet z Prahy do Ženevy na datum 8 až 11. listopadu (v nabídce jsou samozřejmě i jiná data). V ceně letenek je normální příruční zavazadlo. A také máte na výběr dvě možnosti ubytování, které najdete níže.

Na výběr k balíčku jsou dvě varianta k ubytování. Jedna vzdálenější od města, ale levnější a jedna kousek od centra, ale dražší

Levnější ubytování seženete v hotelu Ibis Budget Annemasse Genéve, kde vás vyjde dvoulůžkový pokoj na 3 noci jen na 3.069 Kč. Městečko Annemasse se nachází ve Francii, ale zajíždí k němu nebo i do něho městská z Ženevy. Buď přímo od hotelu jezdí autobus linka číslo 61 až do centra Ženevy, cesta zabere tak půl hodinu a nebo když popojde k hranicím, tak odtud můžete využít do centra tramvaj číslo 12.

Druhá varianta je hotel Ibis budget Genéve Aéroport, kde vás vyjde dvoulůžkový pokoj na 3 noci na 5.190 Kč. Z hotelu do centra jste autobusem nebo tramvají za 15 minut.

Ubytování
Rezervovat hotel zde + airbnbUbytování Airbnb (+725 Kč zdarma)

Informace k letenkám
Tarif je dostupný: 
V ceně je: (NE) + (příruční zavazadlo ANO – seznam rozměrů zde)
Víza: Ne
Počet přestupů: 

Pokud nejste v letenkách moc zběhlí, tak si radši připlaťte a zakupte letenky u českého prodejce. Stačí si vybrat jednoho z níže uvedených, kliknout na něj a po přesměrování na prodejce vyplnit data podle obrázku níže.

🇪🇺Zahraniční prodejce

RezervovatPraha(PRG) – Ženeva(GVA) – Praha(PRG) 993 Kč (Kliknout na Rezervovat, pak na View Deal a po přesměrování na stránku easyJet vpravo nahoře změnit měnu na CZK a dostanete se na níže uvedenou cenu 😉


noci

 

Likes:
0 0
Views:
753
Article Categories:
Akcni letenky