Balíček: Letecky z Prahy na autosalon do Ženevy za 3.590 Kč (letenky+hotel+vstupenka)

Balíček pro automobilové nadšence. Letecky z Prahy na autosalon do Ženevy 2020. Proč to řešit teď? Protože čím dříve, tím lépe. Ceny půjdou už jen nahoru. Autosalon bude probíhat pro veřejnost od 5 do 15. března 2020.

Letenky: Zpáteční letenky pro dva lidi od 4 do 6. března seženete u letecké společnosti easyJet za 2.786 Kč. Levné ubytování v pěkném bytu od 4 do 6. března seženete za 3.654 Kč. Lístky ještě nejsou v prodeji, ale celodenní lístek vyjde na cca. 370 Kč/osoba.

Takže balíček letenky + hotel + vstupenka vyjde na 3.590 Kč/osoba

Tentokrát ubytování doporučuji řešit přes Airbnb. Vzhledem k tomu, že tato akce je opravdu globální, tak ceny hotelů bývají šílený už několik měsíců dopředu. Už nyní když se podíváte na ceny hotelů v Ženevě, tak strop je někde kolem 20tisíc za noc. Nejlepší je hledat ubytování ve Francii, kde seženete všechno levněji.

Ubytko: Náš tip se nachází ve francouzské obci Gaillard se kterou Ženeva sousedí a naleznete zde konečnou zastávku tramvaje číslo 12. Z ubytka na tramvaj je to cca. 800 metrů. Check-in na ubytko by měl být pomocí schránky na klíče, takže s nočním příjezdem nebude žádný problém.

  • Odkaz na ubytování zde

Pokud využijete níže uvedený odkaz na Airbnb ubytování, tak získáte ještě 725 Kč zdarma na tento pobyt.

Chceš vědět další zbytečnosti co se dějí v letecké dopravě a cestování, navštiv naši diskuzi

Ubytování
Rezervovat hotel zde + airbnbUbytování Airbnb (+725 Kč zdarma)

Informace k letenkám
Tarif je dostupný: …
V ceně je: (NE) + (příruční zavazadlo ANO – seznam rozměrů zde)
Víza: Ne
Počet přestupů: 0

Pokud nejste v letenkách moc zběhlý, tak si radši připlaťte a zakupte letenky u českého prodejce. Stačí si vybrat jednoho z níže uvedených, kliknout na něj a po přesměrování na prodejce vyplnit data podle obrázku níže.

🇪🇺u easyJetu

RezervovatPraha(PRG) – Ženeva(GVA) – Praha(PRG) 2.786 Kč / dvě osoby


 

Likes:
1 2
Views:
780
Article Categories:
Akcni letenky