Azman Air představila nejbizarnější konfiguraci sedadel

Nigerijská letecká společnost Azman Air představila včera novinku ve své flotile. Společnost včera převzala staronový letoun Airbus A340-600, který dorazil z letiště Bournemouth na mezinárodní letiště Mallam Aminu Kano ve městě Kano.

Source: Facebook – Azman Air Services Limited

Obří Airbus prošel redesignem na letišti v Bournemouth, kde byl upraven vzhled interiéru i nalakováno nové livery nového vlastníka, kterým je Azman Air. Jedná se o nigerijskou leteckou společnost, která provozuje v Nigérii vnitrostátní lety do jedenácti nigerijských destinací. Letecká společnost byla založena v roce 2010 a momentálně provozuje flotilu pěti Boeingů 737.

Převzatý Airbus A340-600 má po menší prohlídce dost zvláštní uspořádání kabiny. Normální konfigurace 2-4-2 s trošku retro sedadly člověka nějak nepřekvapí, ale co vás na první pohled překvapí je to, že těsně před economy sedadly se nachází také „business třída“, která má pouhá dvě sedadla a není nějak oddělena.

Letadlo tak nabídne 411 míst pro cestující v Economy třídě a také 2 místa pro cestující v Business třídě. V nabídce také budou velké biny na hlavami pasažérů, zabudovaný zábavní systém v sedačkách a také Wifi na palubě letadla.

Source: Facebook – Azman Air Services Limited

Source: Facebook – Azman Air Services Limited

Source: Facebook – Azman Air Services Limited

Likes:
3 0
Views:
3691
Article Categories:
Magazin