Ava Airways – Dočkáme se přímých letů z Prahy do Karibiku?

Před pár dny jsem na internetu objevil docela zajímavý obrázek, na kterém jsou vyobrazeny přímé linky z Dominikánské republiky do Evropy, Afriky, Jižní a Severní Ameriky. Ihned si všímám přímé linky ze Santo Domingo do Prahy a říkám, co to sakra je, to vidím prvně. Ve spodní části obrázku se také nachází název letecké společnosti a logo, takže hned pouštím google a jdu zjišťovat informace.

I z toho mála informací co je na internetu zjišťuji, že se jedná o karibský startup, který se snaží o zahájení letů z hlavního města Dominikánské republiky, Santo Domingo. Letecká společnost nese jméno Ava Airways a zakladatelem společnosti je Olivier Arrindell. Společnost plánovala spuštění během března 2020, ale kvůli pandemii byl začátek odložen až na rok 2021 (léto/podzim).

Berte níže uvedenou mapu s velkou rezervou. Aerolinka podle zveřejněné mapy plánuje v budoucnu provoz například do evropských měst jako Varšava, Praha, Helsinky nebo Barcelona. Proč tenhle startup brát s velkou rezervou, také jeden důvod zde „Youtube video„.

Web letecké společnosti Ava Airways

Likes:
2 2
Views:
777
Article Categories:
Magazin