Austrian Airlines urychlí vyplácení náhrad za zrušené lety

Po letecké společnosti Ryanair, přichází se slibem urychlení vyplácení náhrad za zrušené lety, také rakouská letecká společnost Austrian Airlines. Kontaktní cetrum Austrian Airlines čelí historickému množství dotazů. Důvodem je dočasné zastavení provozu aerolinky a také pokračující rušení letů v souvislosti s novými vydávanými naříženími v různých zemí. Rakouská národní letecká společnost se chce omluvit všem dotčeným zákazníkům za zpoždění, zejména při zpracování náhrad.

Globální pandemie koronaviru představuje pro odvětví letectví bezprecedentní výzvy. Naši kolegové v servisním středisku pracují na zpracování veškerých dotazů a žádostí o refund peněz. V současné době se každý týden vyplácejí miliony eur, což odpovídá několika tisícům vstupenek. Až dosud bylo takto zpracováno 40 procent všech žádostí o vrácení peněz, “vysvětluje CCO společnosti Austrian Airlines Andreas Otto.

Všechny dosud podané žádosti o vrácení peněz by měly být zpracovány během následujících osmi týdnů. „Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že současná situace není pro naše cestující uspokojivá.“ Proto se za to chceme omluvit. Každý cestující, který požádal o vrácení peněz, dostane své peníze zpět, “ dodává Andreas Otto.

Cestující, jejichž lety byly zrušeny a kteří nechtějí využít možnosti přerezervování, mohou požádat o vrácení peněz prostřednictvím online formuláře na webových stránkách Austrian Airlines.

  • Akční nabídku letenek letecké společnosti Austrian Airlines naleznete zde(klik)

Likes:
0 0
Views:
237
Article Categories:
Magazin