Austrian Airlines plánuje obnovení dálkových linek v červenci

Rakouský letecký dopravce odhalil plány na červenec. O plánech obnovení na červen a lince z Vídně do Prahy více zde(klik). Vzhledem k uspokojivé poptávce bude Austrian Airlines v následujícím měsíci pokračovat v obnovování letů. Od července se chystají letadla letecké společnosti vyrazit také na dálkové linky.

Obnovené dálkové linky Austrian Airlines v červenci

Dálkové linky budou obnoveny do Bangkoku, Chicaga, Washingtonu a New Yorku(Newark). K dispozici budou až 3 lety týdně. První obnovenou linkou se stane linka z Vídně do Newarku od 1. července.

Co se týče letů po Evropě, tak k již 40 destinacím oznámeným v minulé zprávě, přibudou ještě následující: Bologna, Florencie, Moskva, Podgorica, Řím, Sibiu, Benátky a Záhřeb. Kromě toho bude obnovena linka do Káhiry a také charterové lety na řecké ostrovy. Bude se jednat o linky Chania, Corfu, Heraklion, Karpathos, Kos, Rhodos, Santorini a Zakynthos. Kromě toho budou navýšeny frekvence letů u destinací, které budou postupně obnovovány během června.

„Červnová poptávka je vzhledem k okolnostem dobrá. To znamená, že můžeme i nadále zvyšovat naši kapacitu,“ říká ředitel společnosti Austrian Airlines Andreas Otto.

Likes:
0 0
Views:
246
Article Tags:
Article Categories:
Magazin