Austrian Airlines oficiálně potvrdil obnovení letů od 15. června

Rakouská letecká společnost Austrian Airlines dnes oficiálně na svých stránkách potvrdila znovuobnovení letů od 15. června. Provoz tak bude obnoven téměř po 90 dnech uzemnění. Během prvních dvou týdnů provozu aerolinka spustí lety do 37 destinací a nabídne průměrně 5% kapacity ve srovnání s předchozím rokem. Na znovuobnovených linkách bude Austrian primárně nasazovat menší regionální letouny Embraer 195 a Dash 8.

Další destinace budou ohlášeny v následujících týdnech. S obnovením některých dálkových letů se počítá pak v červenci.

Obnovné lety v první týdnu provozu

Letecká společnost nabídne lety z Vídně do měst Amsterdam, Atény, Basilej, Berlín, Brusel, Bukurešť, Dubrovník, Dusseldorf, Frankfurt, Ženeva, Hamburk, Kodaň, Larnaca, Londýn, Mnichov, Paříž , Priština, Sarajevo, Skopje, Sofie, Stockholm, Stuttgart, Tel Aviv, Soluň, Tirana, Varna a Curych

Obnovené lety v druhém týdnu provozu (22 – 28. června)

Bělehrad, Graz, Innsbruck, Kyjev, Milán, Nice, Split a Košice.

Austrian Airlines z Vídně🇦🇹 do Prahy🇨🇿

Pravidelná přímá linka z Vídně do Prahy bude obnovena v druhém týdnu provozu. První let je naplánován na pondělí 22. června. Další lety jsou pak středa, pátek a neděle a to vždy s jednou frekvencí denně, kromě středy kde jsou dvě frekvence.

Austrian píše že odpovídající letový řád je na stránkách společnosti. Podle toho by pak v červenci měl Austrian najet na standardní letový řád a nabídnout až 5 letů denně.

Likes:
0 0
Views:
762
Article Categories:
Magazin