Akční letenky z Mnichova na Boracay za 11.972 Kč

Využijte slevového promokodu na letenky s Oman Air. Nyní můžete zakoupit letenky z Mnichova/Frankfurtu do několika destinací s výraznou slevou. Vybral jsem jako příklad letenky z Mnichova do Manily a zpět za 10.794 Kč. Promocode je FLYN3153

kod

Z Manily pak můžete dále pokračovat do jiných destinací na Filipínách. Vybral jsem jako příklad nádherný ostrov Boracay. Levně sem létají společnost Cebu Pacific a AirAsia. S druhou jmenovanou společností, seženete letenky z Manily na letiště Kalibo Boracay za 1.178 Kč/zpáteční letenka. Příklad rezervovaných letenke naleznete na screenu na konci stránky.

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde)

Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza?

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu?

Je dobré vědět

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


  • Tarif je dostupný listopad až březen 2017
  • Prodej do
  • Doba pobytu min.
  • V ceně odbavené zavazadlo do 30 kg

Online rezervace zde Mnichov(MUC) – Manila(MNL) – Mnichov(MUC) 10.794 Kč

mnl


Letenky s AirAsia

1 2

Likes:
0 0
Views:
55
Article Categories:
Akcni letenky