Akční letenky z Milána na Velikonoční ostrovy 19.373 Kč

Další akční nabídka letecké společnosti LATAM a zase je to exotika, tentokrát v nabídce naleznete letenky  Milána na Velikonoční ostrovy za 19.373 Kč. S přípojem z Prahy by cena měla být max. 21.000 Kč. Ceny letenek na Velikonoční ostrovy se většinou pohybují nad 1.000 EUR.

Na letiště Milan – Malpensa(MXP) létá přímo z Prahy společnost easyJet a zpáteční letenky se pohybují okolo 1.500 Kč.

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde) Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza? do 90 dnů bez víz

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu? Zpáteční letenku z Prahy do Milána(MXP) seženete už od 1.500 Kč. Ale na nákup těchto letenek je ještě brzo.

Je dobré vědět

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


  • Tarif je dostupný listopad až červen 2017
  • Prodej do 31. srpna
  • Doba pobytu max. XX
  • V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg

Online rezervace zde šipkaMilán(MXP) – Velikonoční ostrovy(IPC) – Milán(MXP) 20.378 Kč

ipc

Likes:
0 0
Views:
27
Article Categories:
Akcni letenky