Akční letenky z Londýna na Tonga se Singapore Airlines za 23.776 Kč

Luxusní singapurské airolinie Singapore Airlines, nabízejí nyní akční letenky z Londýna do království Tonga za 23.776 Kč. I zde platí jak u Šalamounových ostrovů. Na toto letiště létají linky jen z australského Sydney, novozélandského Aucklandu a jinak jsou zde už jen linky z okolních ostrovů. Letenky ze Sydney na Tonga se pohybují přes 11-12.000 Kč, takže pokud byste chtěli letět levněji, tak je třeba sehnat letenku z Prahy do Sydney tak kolem 13-14.000 Kč.

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde)

Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza? Do 3 měsíců bez víz

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu? Do Londýna z Prahy létá vícero dopravců. Můžete si vybrat mezi společnostmi Ryanair, easyJet, WizzAir nebo SmartWings. Zpáteční letenku seženete v průměru za 1.200-1.500 Kč.

Je dobré vědět

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


  • Tarif je dostupný (kalendář volných termínů zde)
  • Prodej do 30. září
  • Doba pobytu min.
  • V ceně odbavené zavazadlo do 30 kg

Online rezervace zde Londýn(LHR) – Tonga(TBU) – Londýn(LHR) 23.776 Kč

tonga

Likes:
0 0
Views:
23
Article Categories:
Akcni letenky