Akční letenky s HOP! a Joon z Norimberka na Seychelly 12.503 Kč

Akční nabídka letenek francouzské letecké společnosti Air France, která nyní nabízí zpáteční letenky z Německa na Seychelly od 12.503 Kč. Odlety Berlín, Mnichov, Hamburg, Norimberk a další. Na cestě jeden přestup v Paříži. V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg. Pozor na jiné lety, kde je v nabídce dlouhý přestup v Nairobi!! Lety zajišťují společnosti HOP! a Joon.

Ubytování
 

Ubytování ve dvolůžkovém pokoji na Seychelách seženete už od 1.257 Kč za noc. Apartmá má vlastní koupelnu. Pokud byste chtěli ubytování u pláže, tak nabídky začínají na cca. 2.000 Kč pro dva za noc. Více nabídek ubytování na Seychellách naleznete zde.

Najdi si informace o letišti a dopravě:

Rezervovat hotel zde (10% sleva) + airbnbUbytování Airbnb (+600 Kč zdarma)

Autopůjčovna zde (připravuje se)

Cestovní pojištění zde

Informace k letenkám
Tarif je dostupný: květen až září
V ceně je: (do 23 kg) + (příruční zavazadlo ANO)
Víza: Ne
Rezervační třída: L,V
Počet přestupů: 0
Letadla:

🇨🇿Český prodejce

RezervovatNorimberk(NUE) – Mahe Island(SEZ) – Norimberk(NUE) 13.642 Kč

🇪🇺Zahraniční prodejce (je možné že u některých platebních karet bude příplatek, komunikace v angličtině)

Hodnocení zahraničních prodejců zde.

RezervovatNorimberk(NUE) – Mahe Island(SEZ) – Norimberk(NUE) 12.503 Kč

Pokud budete shánět jiný termín a nebo budete s něčím potřebovat poradit, stačí napsat na konci tohoto příspěvku do diskuze.


Pokud se jedná o jeden z níže uvedených případů, čtěte pozorně:

Jedná se o chybný tarif (Co to je error fare čtěte zde), cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. U těchto letenek je vysoká pravděpodobnost že letenky budou zrušeny. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Prosím všechny, nevolejte prodejci nebo letecké společnosti, ať zbytečne neupozorňujete na chybu.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.

Likes:
0 0
Views:
1
Article Categories:
Akcni letenky

All Comments

 • Pingback: Akční letenky s HOP! a Joon z Norimberka na Seychelly 12.503 Kč - milanslife.cz()

 • Jarmila Trézlová

  Dobry den, prosim nebyl by tam prosim nejaky termin v rozmezi od 10.8. Do 9.9.. Cca na 15 az 21 dni ? Cim dyl tim lip samozrejme. Mnohorat dekujeme. Odlet z Norimberka samozrejme nejlepsi, ale Mnichov nebo Berlin by taky sel. Moc dekuji

 • Dobrý den, o pár stovek dražší, ale bylo by. Toho 9. září je přesně první termín kdy se lze za tak nízkou cenu vrátit.
  22. srpna – 9. září
  Královna: 1url.cz/it935
  Zahraniční prodejci a Air France: 1url.cz/ht93b

 • Jarmila Trézlová

  Perfektni. Mnohokrat dekujeme. To je presne pro nas!. Nasli jsme za stejne penize na uplne ten stejny termin z Berlina take od AF, ale operovano XL Airways. Akorat malinko delsi prestup. Kdyby jste se mel rozhodnout jako spolecnost by jste zvolil Vy? Mnohokrat dekujeme. Jsme vdecni za Vasi praci. At se Vam dari. 🙂

 • To z Berlína je stejný tarif jako výše zmíněné letenky, akorát většinou spíš uvedu nejbližší letiště ČR hranicím a ostatní letištš jen do textu 😉 ono to funguje z celého Německa + Vídeň, takže bych také vybíral podle toho kam to máte blíž autem nebo vám jede vlak/bus + cena. Jinak všechny lety jsou přes Paříž a z Paříže na Seychelly to pak operuje letecká společnost Joon(spadá pod Air France).