airBaltic je další aerolinkou která se vrátí na nebe

Lotyšská letecká společnost airBaltic se připojí k dalším leteckým společnostem, které pomalu obnovují osobní leteckou dopravu. Po obdržení všech potřebných povolení bude společnost airBaltic provozovat od 18. května přímé lety z Tallinnu do Amsterdamu, Kodaně, Osla a od 25. května také do Vilniusu.

Martin Gauss, generální ředitel společnosti airBaltic řekl: „Dokud krize nezačala, byli jsme nejsilnějším dopravcem v Tallinnu a poskytovali nejlepší spojení našim estonským cestujícím. Nyní se vracíme s jasným cílem, abychom si udrželi naši pozici v Estonsku a Pobaltí. Zaměřením na flotilu Airbus A220-300 jsme v dobré pozici pro restart v Tallinnu.

Na základě rozhodnutí lotyšské vlády umožnit mezinárodní osobní dopravu mezi pobaltskými státy, také letecká společnost obdržela potřebna povolení k provozu pravidelných linek z Rigy do Vilniusu a Tallinnu. Přímé lety budou obnoveny od 18. května.

airBaltic Praha – Riga

Co se týče pravidelné linky airBaltic z Prahy do Rigy, tak první obnovený let na této lince je stále naplánován až na 20. července a omezení frekvencí letů pouze na 5 letů týdně.

Likes:
1 0
Views:
268
Article Categories:
Magazin