Air Serbia plánuje postupné obnovení letů od 18. května

Letecká společnost Air Serbia, národní letecký dopravce Srbska, se chystá od 18. května obnovit omezený počet letů s postupným navyšováním. Konečný letový řád bude záviset na cestovních omezení a zákazů v cílových destinací. Lety budou provozovány podle předběžného letového řádu zveřejněného na webu airserbia.com a mohou se změnit. Od 18. května budou zahájeny omezené lety do Londýna Heathrow, Frankfurtu, Curychu a Vídně.

Vzhledem k omezením, která ovlivňují síť Air Serbia, společnost předpokládá že letní letový řád 2020 projde učitými změnami. Některé lety budou provozovány podle plánů ze začátku roku, u některých destinací bude snížena frekvence letů a u některých destinací dojde k dočasnému pozastavení.

Tyto destinace budou provozovány podle plánu: Podgorice, Curych, Vídeň, Paříž, Tirana, Záhřeb, Skopje, Bukurešť, Londýn, Sarajevo, Sofie, Frankfurt, Brusel, Kyjev, Krasnodar, Zadar a Nice.

U těchto destinací dojde k optimalizaci frekvence letů: Tivat, Lublaň, Athény, Soluň, Amsterdam, Praha, Moskva, Berlín, Řím, Istanbul, Milán, Dusseldorf, Dubrovník, Split, Larnaka, Kodaň, Stuttgart, New York, Banjaluka, Tel Aviv, Stockholm, Benátky, Pula, Barcelona, ​​Petrohrad a Madrid.

Air Serbia Bělehrad – Praha

  • První let je na lince z Bělehradu do Prahy naplánován zatím na 21. května

Lety do těchto destinací budou pozastaveny: Helsinky, Lvov, Ammán, Florencie, Kišiněv, Rostov na Donu, Malta, Ženeva, Káhira, Bejrút a Rijeka.

Likes:
1 0
Views:
387
Article Categories:
Magazin