Air France obnoví linku z Paříže do Prahy od 3. června

Od vypuknutí krize COVID-19 přizpůsobuje Air France svou síť a letový řád v reálném čase v souladu s omezeními cestování a poptávkou. Od konce března až doteď, provozuje aerolinka 3 až 5% svého obvyklého letového řádu se zaměřením na udržení důležitých vnitrostátních letů a propojení s klíčovými centry v Evropě. V současné době Air France obsluhuje 43 destinací.

Společnost se nyní chystá do června postupně navyšovat frekvence na linkách a vracet zpět některé důležité destinace. Do konce června by tak měl být provoz navýšen až na 15% obvyklého letového řádu a v provozu by mělo být 75 letadel z 224. Obnovena bude také linka z Paříže(CDG) do Prahy. První let má Air France naplánován na 3. června.

Vnitrostátní lety z Paříže(CDG)

Ajaccio, Bastia, Biarritz, Bordeaux, Brest, Calvi, Clermont-Ferrand, Figari, Marseille, Montpellier, Nice, Pau, Perpignan, Toulon, Toulouse

Francouzské zámořské departementy a Karibik

Cayenne, Fort-de-France, Pointe-à-Pitre, Saint-Denis de La Réunion, Saint-Martin (pouze náklad)

Lety do Evropy z Paříže(CDG)

Amsterdam, Atény, Barcelona, ​​Bari, Bergen, Berlín, Birmingham, Bologna, Bukurešť, Budapešť, Kodaň, Dublin, Düsseldorf, Edinburgh, Florencie, Frankfurt, Ženeva, Hamburk, Hannover, Iraklio, Ibiza, Lisabon, Lublaň, Londýn, Madrid , Manchester, Milán, Mnichov, Neapol, Newcastle, Oslo, Palma de Mallorca, Porto, Praha, Řím, Stockholm, Varšava, Benátky, Vídeň, Jerevan, Curych.

Blízký východ

Bangalore, Bejrút, Bombaj, Dillí, Dubaj, Káhira

Afrika

Abidjan (pouze náklad), Bamako (pouze náklad), Cotonou, Douala, Yaoundé
+ Conakry a Nouakchott, pouze k prodeji směr do Paříže CDG.
+ další destinace podléhající získání nezbytných vládních povolení.

Severní Amerika

Atlanta, Boston (pouze náklad), Chicago, New York, Los Angeles, Mexico City, Montreal

Jižní Amerika

Panama City (pouze náklad), Rio de Janeiro, Sao Paulo

Asie

Bangkok (pouze náklad), Ho Či Minovo Město (pouze náklad), Hongkong, Osaka, Soul, Šanghaj (pouze náklad), Singapur, Tokio

Likes:
0 0
Views:
229
Article Categories:
Magazin