Air France – Nové bezpečnostní video vás provede tím nejlepším z Francie

Letecká společnost Air France dnes odhalila své nové bezpečnostní video, které nabídne kromě bezpečnostních pokynů, také elegantní, živou a rychle se rozvíjející ukázku francouzské kultury. Toto video zahrnuje všechny nejnovější platné regulační změny a symbolizuje podstatu značky Air France. Dva palubní průvodčí vysvětlují bezpečnostní pokyny cestujícím, zatímco cestují od jednoho ikonického místa k druhému, která zdůrazňují to nejlepší z Francie.

Dvě letušky vysvětlují bezpečnostní pokyny cestujícím ze všech oblastí života, cestují společně od jednoho ikonického orientačního bodu k druhému, místům, která zdůrazňují to nejlepší z Francie, v melodii živých melodií inspirovaných muzikály. Video v pozadí doprovází melodie, které jsou inspirované muzikály.

Cestující jsou okamžitě přepraveni ze schodů Opéra Garnier do zahrad Versailleského paláce, ze slunné Francouzské riviéry do legendárního hotelu Martinez. Procházka pokračuje vinicemi v Provence, kolem muzeí, módní přehlídky, typické francouzské kavárenské terasy a podél břehů Seiny a jejích slavných knihkupců. Tolik fascinujících míst, které čekají na objevení a obdivování.

Likes:
0 0
Views:
380
Article Tags:
Article Categories:
Magazin