Aeroflot

Aeroflot ▶IATA KÓD: SU  ▶ICAO KÓD: AFL člen alliance Sky Team

Letenky si můžete zakoupit zde: Aeroflot

Aeroflot je největší ruská letecká společnost s hlavní leteckou základnou na letišti Šeremeťjevo. Společnost létá do více než 131 destinací v 50 státech. Jednou z destinací je také Praha.

Frequent Flyer Program: Aeroflot Bonus

Check-in: online check-in se otevírá 24 h před odletem

Zavazadla: Aeroflot prodává 5 různých tarifů. Economy (Saver, Classic, Flex). Saver a Classic obsahuje odbavené zavazadlo do 23 kg, Flex obsahuje 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Tarify Business Classic a Flex obsahují dvě odbavená zavazadla do 32 kg. Všechny tarify obsahují také příruční zavazadlo do 10 kg, tarify business 15 kg.

Cestovní třídy: 

Economy ClassComfort Class (něco jako Premium Economy)Business Class

Přeprava zvířat: Ano

Jídlo: Jídlo záleží na době letu a času letu. Aeroflot podává teplou snídani, oběd nebo svačinu. Na všech letech je na výběr z nealkoholických a teplých nápojů.

Zábava na palubě: Na krátkých trasách v Boeingu 737 se můžete připojit s vaším zařízením na zábavní systém a sledovat tak vybrané filmy nebo poslouchat hudbu. V letadlech Airbus A330 a Boeing 777 je zábavní systém zabudován v sedadlech. V těchto letadlech se můžete také připojit k internetu. Cena internetu začíná na 5 USD.

Pár fotek z economy class různých letadel Aeroflot

Likes:
0 0
Views:
530
Article Tags:
Article Categories:
Letecké společnosti