Barcelona – Salonek Sala VIP Pau Casals

Barcelona – Salonek Sala VIP Pau Casals

Salonek Sala VIP Pau Casals naleznete na Terminálu 1 za bezpečnostní kontrolou. Je trošku zastrčenej v patře a směrovky taky nejsou nějak moc viditělně rozmístěný. Salonek minulý rok prošel rekonstrukcí, takže většina fotek po internetu už je zastaralá a salonek vypadá trošku jinak.

Do salonku mají přístup cestující, kteří cestují se společnostmi z alliancí SkyTeam, Oneworld a Star Alliance (samo že s opravňujícím statusem nebo C letenkou). Do salonku můžete také využít Priority Pass nebo Dragon Pass.

Po příchodu obsluha milá a přístup na Dragon Pass nebyl problém. Salonek je docela velkej a nabízí několik variant k sezení. Od gaučů, přes dizajnová křesla až po obyčejné židle s jidelními stolky. Výběr nelka a alkoholických napůjů opravdu široký. Několik druhů vín bílých i červených, tvrdý alkohol, piva, cidery, džusy a různé limonády. S jídlem už to taková sláva není, ale něco se tu najde. Po příchodu jsem musel vzít za vděk jen housce se salámem a jogurtu, ale asi po 45 minutách přinesli něco lepšího. Na výběr houbová polévka, minestrone, quiche, vepřové kuličky s omáčkou a nějakej zeleninovej salát.

Kromě jídla, pití a internetu, najdete v salonku také noviny/magazíny na čtení, dětský koutek a také sprchy(ručník a mýdlo je za poplatek).

Vstup do salonku

Barcelona - Salonek Sala VIP Pau Casals

Jídelní část se stolky a židlema

Jedna z částí s gaučema a křeslama

Lednička s nealko limonádama

Pohled na nabídku tvrdého a vín

Chladnička s jogurty a džusy

Pečivo v dnešní nabídce

Něco na zub k vínu a pivu

Výběr salámů a sýrů

Trošku víc kulinářství – quiche, minestrone a jiné

Barcelona - letištní salonek Sala VIP Pau Casals

Nějaká ta zdravější zelenina

Myslím si, že těch 10 USD co jsem utratil za vstup jsem bezproblémově propil a projedl

Pohled na salonek z první osoby

Barcelona - Salonek Sala VIP Pau Casals